Üretim

Yıldırım Tekstil, müşterilerine hızlı çözümler üreterek, sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.

Üretim

Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Yıldırım Tekstil; kullandığı en yeni teknolojilerle kendini sürekli yenilemiş, yüksek kalitesini her zaman korumuştur. Teknik alt yapı konusunda tam donanıma sahip Yıldırım Tekstil; kalitesini korumak için, üretim hattı personelinin gelişimlerini sağlamak üzere, belirli periyotlarda eğitim programları oluşturarak uygulamaktadır.

Müşterilerimizden gelen Jarse kumaş siparişleri Üretim planlama birimimizde incelemeye alınır. İstenilen ürünlerin teknik bilgileri ve özellikleri konusunda incelemeyi tamamlayan Üretim memurlarımız, üretim emirlerini üretim birimine teslim eder. Üretim programı planlarını değerlendirmeye alan üretim birimimizde, gerekli üretim belgeleri özenle hazırlanarak, üretim için iplikler makinaya özenle yerleştirilir ve imalata hazır hale getirilir.

Ürettiği jarse kumaşın kalitesinin, marka bilincine katkı sağlayacağını düşünerek hareket eden kalite kontrol birimimiz, üretimi yapılacak kumaşların yüksek kalitede olmaları için, üretimin her aşamasında özenle kontrol ederek; kumaşların, üretim hattından maksimum kalitede geçmesini sağlar. Tüm değerleriyle son kullanıma hazır olan kumaşlar, müşterilerimize zamanında ve hızlı bir şekilde teslim edilmek üzere sevkiyat bölümüne ulaştırılır.

Biz Nasıl Çalışırız

En İyi Sonuç İçin Kanıtlanmış Süreç

1

Kuruluş

Kuruluşumuzdan bu yana teknoloji ile siz değerli müşterilerine geniş ürün çeşit’i ile hizmet vermektedir.

2

Sorumluluklar

Yıldırım Tekstil hizmetlerini müşterilerine sunarken zamanında ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

3

Hız

Üretirken verdiğimiz süre içerisinde, üretimimizi tamamlıyor ve teslimatını yapıyoruz..

4

Üretim

Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Yıldırım Tekstil; kullandığı en yeni teknolojilerle kendini sürekli yenilemiş, yüksek kalitesini her zaman korumuştur.

WhatsApp